Montaż i serwis

Montowanie drzwi i okien

Od lat do naszej oferty wybieramy produkty, które łączą wysoką jakość i trwałość z przystępnymi cenami. Wiadomo jednak, że dobry produkt to nie wszystko, co jest potrzebne do zadowolenia klienta. W przypadku prac budowlanych i remontowych jakość świadczonych usług jest najważniejszym czynnikiem. Dotyczy to oczywiście również stolarki budowlanej. Oczywiście nie mamy monopolu na rzetelne usługi ale powierzając nam również instalację a nie tylko zakup produktów, można odnieść realne i wymierne korzyści.

  • Po pierwsze, przyjmując zamówienie na kompletną usługę z zasady dokonujemy pomiarów na placu budowy, czy lokalu. Dzięki temu dostosowujemy ofertę do rzeczywistych potrzeb klienta, dobieramy i uzgadniamy zakres i techniki montażu, często omawiamy zakres prac przygotowawczych, sposób przygotowania otworów, mając na względzie najlepszy możliwy efekt końcowy.

  • Po drugie prace montażowe prowadzimy zgodnie z zaleceniami producentów wyrobów, aktualną wiedzą techniczną podpartą doświadczeniem i sztuką budowlaną.

  • Po trzecie, kalkulując koszty usługi i sprzedaży towarów łącznie, korzystamy z możliwości naliczenia obniżonej (obecnie 8%) stawki podatku VAT w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym.
Dzięki temu klient uzyskuje zaspokojenie swoich potrzeb w możliwie najlepszy sposób, bez angażowania własnej pracy, za najniższą możliwie cenę.

Polecamy również serwis wyrobów stolarki otworowej, nie tylko produktów z własnej oferty.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ZAMKNIJ