Okna

W ofercie okna PCV produkcji firmy TOP-PLAST, sprawdzonego i cenionego od 20 lat producenta. Nowoczesny park maszynowy, zgrana załoga, odpowiedni proces produkcji i dbałość o szczegóły powoduje, że zamówienia klientów są realizowane terminowo i właściwie.

Darmowy pomiar i doradztwo

Pomiar i doradztwo nic nie kosztuje! Skontaktuj się z nami aby zapytać o szczegóły. Oferujemy również okna z montażem.
Kontakt

TOP-PLAST

Okna są wykonywane z profili ALUPLAST i VEKA w szerokiej gamie systemów 5 i 6 komorowych zapewniających doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i wyjątkową estetykę okien. Zastosowanie okuć obwiedniowych ROTO, właściwe zastosowanie wzmocnień stalowych i nowe techniki zgrzewu profili zapewniają długotrwałe i stabilne działanie okien. Możliwość stosowania wielokomorowych pakietów szybowych o grubości do 51 mm powoduje podniesienie izolacyjności cieplnej i dźwiękowej. Szeroka gama oklein pozwoli dobrać odpowiedni wygląd zarówno elewacji, jak i wnętrz pomieszczeń.
Więcej informacji i oferta szczegółowa na stronie producenta: www.top-plast.com.pl
ALUPLAST IDEAL 4000 ALUPLAST IDEAL 7000 ALUPLAST IDEAL 8000 VEKA SOFTLINE 76AD VEKA SOFTLINE 82MD
Wybrane modele z katalogu.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ZAMKNIJ